Deák farsang

2023. február 22-én intézményünkben is megrendezésre került a farsangi rendezvény. A „Ki mit tud?” keretében fellépő kollégisták megmutatták tehetségüket éneklésben, hangszeres előadásban, néptáncban, stand upban és mesemondásban egyaránt. Idén először a jelmezverseny is a farsangi rendezvény része volt. A tanulók kreatív alkotásokat mutattak be, megjelent többek között a kínai sárkány, Scooby doo és csapata, Alvin és a mókusok is. A nevelőtestület tagjai közül néhányan a Piroska és a farkast jelenítették meg újragondolt formában a diákok nagy örömére. A produkciók között tombolasorsolás fokozta a hangulatot, amely során izgalmas és hasznos ajándékokat lehetett nyerni. Az estét diszkó zárta.

Következő bejegyzés